Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Zinxhire debore KNK 4x4 & Van G1600

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zinxhire

SMZDG1600

I disponueshëm

Zinxhirë dëbore për 4x4 & furgonë, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

G1600 - Lista e Aplikimit:

Më shumë detaje

6,990 LEK

Shto Hiqe

Zinxhirë dëbore për 4x4 & furgonë, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

G1600 - Lista e Aplikimit:

16"17"20"
265/75R-16265/70R-17315/35R-20
275/70R-16275/55R-17
235/85R-16225/75R-17,5
235/75R-17,5

Instalim i thjeshtë, pa lëvizur makinën nga vendi.

Kavo celiku fleksibël kundra ndryshkut.

Sistem shtrëngues shumë praktik dhe i shpejtë.

Eshtë e domosdoshme të ndaloni dhe të shtrëngoni zinxhirët mbas 100 metrave të para.

Në përputhje me standartet Europiane.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Zinxhire debore KNK 4x4 & Van G1600

Zinxhire debore KNK 4x4 & Van G1600

Zinxhirë dëbore për 4x4 & furgonë, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

G1600 - Lista e Aplikimit:

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: