Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Zinxhire debore MefaTech G7

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zinxhire

RLZDX02008G7

I disponueshëm

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 7 - LISTA E APLIKIMIT:

Më shumë detaje

2,890 LEK

Cmim i reduktuar!

-610 LEK

3,500 LEK

Shto Hiqe

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 7 - LISTA E APLIKIMIT:

13"-14"15"16"-17"
195/70R-13175/70R-15195/50R-16
185/80R-13185/60R-15205/40R-16
205/65R-13185/65R-15215/40R-16
175/75R-14195/55R-15215/45R-16
185/70R-14205/50R-15185/55R-16
195/65R-14205/55R-15175/55R-17
205/55R-14165/80R-15205/40R-17

Instalim i thjeshtë, pa lëvizur makinën nga vendi.

Kavo celiku fleksibël kundra ndryshkut.

Sistem shtrëngues shumë praktik dhe i shpejtë.

Manual instalimi (ilustruar me foto) i përfshirë.

Rekomandohet të ndaloni dhe të shtrëngoni zinxhirët mbas 100 metrave të para.

MOS udhëtoni më shpejt se 40 km/orë.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Zinxhire debore MefaTech G7

Zinxhire debore MefaTech G7

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 7 - LISTA E APLIKIMIT:

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: