Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Zinxhire debore MefaTech G6

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zinxhire

RLZDX02008G6

I disponueshëm

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 6 - LISTA E APLIKIMIT:

Më shumë detaje

2,890 LEK

Cmim i reduktuar!

-610 LEK

3,500 LEK

Shto Hiqe

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 6 - LISTA E APLIKIMIT:

13"14"15"-16"
185/70R-13165/75R-14165/70R-15
195/65R-13175/70R-14175/60R-15
205/60R-13185/65R-14175/65R-15
175/80R-13195/60R-14185/55R-15
165/80R-14195/50R-15
215/45R-15
155/80R-15
185/50R-16
195/45R-16

Instalim i thjeshtë, pa lëvizur makinën nga vendi.

Kavo celiku fleksibël kundra ndryshkut.

Sistem shtrëngues shumë praktik dhe i shpejtë.

Manual instalimi (ilustruar me foto) i përfshirë.

Rekomandohet të ndaloni dhe të shtrëngoni zinxhirët mbas 100 metrave të para.

MOS udhëtoni më shpejt se 40 km/orë.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Zinxhire debore MefaTech G6

Zinxhire debore MefaTech G6

Zinxhirë dëbore për autovetura, me cilësi të lartë.

Model X asimetrik për një forcë fërkimi maksimale.

GRUPI 6 - LISTA E APLIKIMIT:

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: