Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Celes kandelesh L22cm Ø21 mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vegla

10121

I disponueshëm

Celës kandelesh me dorezë në formë T, Ø 21 mm.

Praktike dhe e fortë.

Gjatësia totale: 22 cm

Më shumë detaje

400 LEK

Shto Hiqe

Celës kandelesh me dorezë në formë T, Ø 21 mm.

Praktike dhe e fortë.

Gjatësia totale: 22 cm

  • Gjatësia: 22 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Celes kandelesh L22cm Ø21 mm

Celes kandelesh L22cm Ø21 mm

Celës kandelesh me dorezë në formë T, Ø 21 mm.

Praktike dhe e fortë.

Gjatësia totale: 22 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: