Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Celes per filter vaji Ø75-95mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vegla

RLCFBS008

I disponueshëm

Çelës për lirimin dhe shtrëngimin e filtrave të vajit.

Nofullat e dhëmbëzuara sigurojnë një mbërthim të fortë të filtrit.

Dizajni i hollë, lejon aksesin edhe në hapësira të ngushta.

Ngjyra: E Zezë / e Kuqe

Diapazoni: Ø75-95 mm

Më shumë detaje

790 LEK

Cmim i reduktuar!

-7.06%

850 LEK

Shto Hiqe

Çelës për lirimin dhe shtrëngimin e filtrave të vajit.

Nofullat e dhëmbëzuara sigurojnë një mbërthim të fortë të filtrit.

Dizajni i hollë, lejon aksesin edhe në hapësira të ngushta.

Ngjyra: E Zezë / e Kuqe

Diapazoni: Ø75-95 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Celes per filter vaji Ø75-95mm

Celes per filter vaji Ø75-95mm

Çelës për lirimin dhe shtrëngimin e filtrave të vajit.

Nofullat e dhëmbëzuara sigurojnë një mbërthim të fortë të filtrit.

Dizajni i hollë, lejon aksesin edhe në hapësira të ngushta.

Ngjyra: E Zezë / e Kuqe

Diapazoni: Ø75-95 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

23 produkte të tjera në të njëjtën kategori: