Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Celes xhiro L-type 21MM Chrome

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vegla

SMCX56547-21

I disponueshëm

Celës xhiro makine në formë L.

Për lirimin dhe shtrëngimin e gomave të makinës.

Kokë heksagonale 21 mm nga njëra anë dhe e sheshtë nga ana tjetër.

Chrome Vanadium (CR-V).

Gjatësia: 30,5 cm

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Celës xhiro makine në formë L.

Për lirimin dhe shtrëngimin e gomave të makinës.

Kokë heksagonale 21 mm nga njëra anë dhe e sheshtë nga ana tjetër.

Chrome Vanadium (CR-V).

Gjatësia: 30,5 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Celes xhiro L-type 21MM Chrome

Celes xhiro L-type 21MM Chrome

Celës xhiro makine në formë L.

Për lirimin dhe shtrëngimin e gomave të makinës.

Kokë heksagonale 21 mm nga njëra anë dhe e sheshtë nga ana tjetër.

Chrome Vanadium (CR-V).

Gjatësia: 30,5 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: