Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj Selenia Turbo Diesel 10W-40 4L

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

I disponueshëm

Petronas Selenia Turbo Diesel 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët Diesel.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Aplikimet:

Motorët me Naftë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Më shumë detaje

4,600 LEK

1,150 LEK për Liter

4 Liter

Shto Hiqe

Petronas Selenia Turbo Diesel 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët Diesel.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Dizenjuar posaçërisht për të parandaluar trashjen e vajit.

Aplikimet:

Motorët me Naftë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

SAE 10W-40; ACEA A3/B3; API CF/SG; FIAT 9.55535-D2; VW 505.00; MIL-L-2104 D

Avantazhet & Përfitimet:

Mbrojtje maksimale e motorit.

Karakteristika të shkëlqyera lubrifikimi në mot të ftohtë.

Redukton konsumin e karburantit.

Karakteristika të shkëlqyera pastrimi.

  • Viskoziteti 10W-40

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj Selenia Turbo Diesel 10W-40 4L

Vaj Selenia Turbo Diesel 10W-40 4L

Petronas Selenia Turbo Diesel 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët Diesel.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Aplikimet:

Motorët me Naftë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: