Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj motociklete DEW Fly1 4T 10W-40

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

I disponueshëm

Dew Fly 1 4T 10W-40 është një vaj gjysëm-sintetik, për motocikletat 4-kohëshe.

Aplikimi:

Për të gjithë motocikletat 4-kohëshe, prodhim Europian apo Japonez, në përputhje me kërkesat e nivelit të performances dhe viskozitetit.

Më shumë detaje

550 LEK

Cmim i reduktuar!

-100 LEK

650 LEK

1 Liter

Shto Hiqe

Dew Fly 1 4T 10W-40 është një vaj gjysëm-sintetik, për motocikletat 4-kohëshe.

Aplikimi:

Për të gjithë motocikletat 4-kohëshe, prodhim Europian apo Japonez, në përputhje me kërkesat e nivelit të performances dhe viskozitetit.

Për të 4 stinët.

Specifikimet & Rekomandimet:

API SJ

JASO MA

  • Viskoziteti 10W-40

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj motociklete DEW Fly1 4T 10W-40

Vaj motociklete DEW Fly1 4T 10W-40

Dew Fly 1 4T 10W-40 është një vaj gjysëm-sintetik, për motocikletat 4-kohëshe.

Aplikimi:

Për të gjithë motocikletat 4-kohëshe, prodhim Europian apo Japonez, në përputhje me kërkesat e nivelit të performances dhe viskozitetit.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: