Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

I disponueshëm

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 është një vaj motori me teknologji sintetike, me performancë superiore.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë dhe Naftë, për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Më shumë detaje

900 LEK

1 Liter
4 Liter

Shto Hiqe

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 është një vaj motori me teknologji sintetike, me performancë superiore.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë dhe Naftë, për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

SAE 10W-40

ACEA A3/B3, A3/B4

API SN

Fiat 9.55535-D2 / 9.55535-G2

MB-Approval 229.1

Renault RN 0700 / RN 0710

VW 501 01 / 505 00

Avantazhet & Përfitimet:

50% më shumë pastërti e motorit.

Mbrojtja avancuar ndaj viskozitetit.

Mbrojtje superiore ndaj temperaturës së lartë.

Zgjat jetën e motorit.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4

Vaj Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4

Castrol GTX Ultraclean 10W-40 A3/B4 është një vaj motori me teknologji sintetike, me performancë superiore.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë dhe Naftë, për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: