Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj Selenia 20K 10W-40

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

I disponueshëm

Petronas Selenia 20K 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët me Benzinë.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Më shumë detaje

1,350 LEK

1 Liter
4 Liter
5 Liter

Shto Hiqe

Petronas Selenia 20K 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët me Benzinë.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

SAE 10W-40; ACEA A3/B3; API SL/CF; FIAT 9.55535-G2; VW 500.00, 505.00; MB 229.1

Avantazhet & Përfitimet:

Mbrojtje maksimale e motorit.

Karakteristika të shkëlqyera lubrifikimi në mot të ftohtë.

Redukton konsumin e karburantit.

Karakteristika të shkëlqyera pastrimi.

  • Viskoziteti 10W-40

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj Selenia 20K 10W-40

Vaj Selenia 20K 10W-40

Petronas Selenia 20K 10W-40 është një vaj motori sintetik për motorët me Benzinë.

Rekomandohet veçanërisht për motorët Fiat, Lancia dhe Alfa Romeo.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: