Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Elf Evolution 900 DID 5W-30 (1)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

E2194883

I disponueshëm

Elf Evolution 900 DID 5W-30 është një vaj motori full-sintetik me performance shumë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API SN/CF

VW 502.00 / 505.00 / 505.01

MB-Approval 229.51, 229.31

Karakteristikat & Përfitimet:

Mbrojtje e shkëlqyer e motorit.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,250 LEK

Shto Hiqe

Elf Evolution 900 DID 5W-30 është një vaj motori full-sintetik me performance shumë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API SN/CF

VW 502.00 / 505.00 / 505.01

MB-Approval 229.51, 229.31

Karakteristikat & Përfitimet:

Mbrojtje e shkëlqyer e motorit.

Stabilitet i përmirësuar termik dhe rezistencë ndaj oksidimit.

Redukton konsumin e karburantit.

Lubrifikimi i menjëhershëm i pjesëve të motorit gjatë ndezjes në mot të ftohtë.

Paketimi: 1 Litër

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Elf Evolution 900 DID 5W-30 (1)

Elf Evolution 900 DID 5W-30 (1)

Elf Evolution 900 DID 5W-30 është një vaj motori full-sintetik me performance shumë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API SN/CF

VW 502.00 / 505.00 / 505.01

MB-Approval 229.51, 229.31

Karakteristikat & Përfitimet:

Mbrojtje e shkëlqyer e motorit.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: