Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Elf Evolution 900 NF 5W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

E2196572

I disponueshëm

Elf Evolution 900 NF 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Nuk është i përshtatshëm për motorët diesel me filter partikular (DPF).

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SL/CF

VW 502.00 / 505.00

MB 229.3

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Porsche A40

Karakteristikat & Përfitimet:

shih më poshtë...

Më shumë detaje

990 LEK

Shto Hiqe

Elf Evolution 900 NF 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Nuk është i përshtatshëm për motorët diesel me filter partikular (DPF).

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SL/CF

VW 502.00 / 505.00

MB 229.3

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Porsche A40

Karakteristikat & Përfitimet:

Mbrojtje e shkëlqyer e motorit.

Pastërti maksimale e motorit.

Stabiliteti i jashtëzakonshëm termik dhe rezistencë ndaj oksidimit.

Redukton konsumin e karburantit.

Performancë e shkëlqyer në temperaturë të lartë.

Lubrifikimi i menjëhershëm i pjesëve të motorit gjatë ndezjes në mot të ftohtë.

Paketimi: 1 Litër

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Elf Evolution 900 NF 5W-40 (1L)

Elf Evolution 900 NF 5W-40 (1L)

Elf Evolution 900 NF 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Nuk është i përshtatshëm për motorët diesel me filter partikular (DPF).

Për të gjitha kushtet dhe mënyrat e ngarjes.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SL/CF

VW 502.00 / 505.00

MB 229.3

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Porsche A40

Karakteristikat & Përfitimet:

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: