Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Elf Evolution 700 STI 10W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

E2202818

I disponueshëm

Elf Evolution 700 STI 10W-40 është një vaj motori semi-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SN/CF

VW 505.01 / 505.00

MB 229.1

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Karakteristikat & Përfitimet:

Karakteristika të shkëlqyera pastrimi.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

850 LEK

Shto Hiqe

Elf Evolution 700 STI 10W-40 është një vaj motori semi-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SN/CF

VW 505.01 / 505.00

MB 229.1

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Karakteristikat & Përfitimet:

Karakteristika të shkëlqyera pastrimi.

Pastërti më e madhe e motorit.

Redukton konsumin e karburantit.

Performancë e shkëlqyer në temperaturë të lartë.

Lubrifikim i shpejtë i përbërësve të motorit gjatë ndezjes në mot të ftohtë.

Paketimi: 1 Litër

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Elf Evolution 700 STI 10W-40 (1L)

Elf Evolution 700 STI 10W-40 (1L)

Elf Evolution 700 STI 10W-40 është një vaj motori semi-sintetik me performancë të lartë.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë në autovetura, furgonë dhe automjete të lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3/B4

API SN/CF

VW 505.01 / 505.00

MB 229.1

Fiat 9.55535-G2

Renault RN0700, RN0710

Karakteristikat & Përfitimet:

Karakteristika të shkëlqyera pastrimi.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: