Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Addinol Premium 0540 C3 5W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

72098007

I disponueshëm

Addinol Premium 0540 C3 është një vaj motori sintetik “fuel-economy” me performance të lartë, i gradës SAE 5W-40 Longlife.

Aplikimet:

Motorët me Naftë, Benzinë & Gas (CNG, LPG) për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Përmbush kërkesat e rrepta të standarteve Euro 4, Euro 5 & Euro 6.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API CF, SN

BMW Longlife-04

Ford WSS-M2C917-A

MB 229.31, MB 229.51

VW 505 00, 505 01

GM Dexos 2

Fiat 9.55535-S2

Porsche A40

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,100 LEK

Shto Hiqe

Addinol Premium 0540 C3 është një vaj motori sintetik “fuel-economy” me performance të lartë, i gradës SAE 5W-40 Longlife.

Aplikimet:

Motorët me Naftë, Benzinë & Gas (CNG, LPG) për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Përmbush kërkesat e rrepta të standarteve Euro 4, Euro 5 & Euro 6.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API CF, SN

BMW Longlife-04

Ford WSS-M2C917-A

MB 229.31, MB 229.51

VW 505 00, 505 01

GM Dexos 2

Fiat 9.55535-S2

Porsche A40

Avantazhet & Përfitimet:

Performancë e shkëlqyer në ndezje dhe ngrohje edhe në temperatura të ulëta.

Pastërti e shkëlqyer e motorit.

Film lubrifikues i qëndrueshëm në të gjitha kushtet e funksionimit.

Mbrojtje e jashtëzakonshme ndaj veshjes së motorit.

Mbrojtje maksimale dhe jetëgjatësi e motorit.

Viskozitet optimal për të gjitha kushtet e ngarjes.

Emetim i ulët.

Potencial i shkëlqyeshëm për kursimin e karburantit.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Addinol Premium 0540 C3 5W-40 (1L)

Addinol Premium 0540 C3 5W-40 (1L)

Addinol Premium 0540 C3 është një vaj motori sintetik “fuel-economy” me performance të lartë, i gradës SAE 5W-40 Longlife.

Aplikimet:

Motorët me Naftë, Benzinë & Gas (CNG, LPG) për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Përmbush kërkesat e rrepta të standarteve Euro 4, Euro 5 & Euro 6.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA C3

API CF, SN

BMW Longlife-04

Ford WSS-M2C917-A

MB 229.31, MB 229.51

VW 505 00, 505 01

GM Dexos 2

Fiat 9.55535-S2

Porsche A40

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: