Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Addinol Eco Light 5W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

72107007

I disponueshëm

Addinol Eco Light 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me teknologji Surftec®.

Aplikimet:

Motorët me Naftë & Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3, B4

API CF, SN

VW 505 00, 502 00

MB 226.5, MB 229.5

BMW Longlife-01

Renault RN0700, RN0710

GM-LL-B-025

Porsche A40

Peugeot Citroen PSA B71 2296

Avantazhet & Përfitimet:

Mbrojtje maksimale dhe jetëgjatësi e motorit.

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,000 LEK

Shto Hiqe

Addinol Eco Light 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me teknologji Surftec®.

Aplikimet:

Motorët me Naftë & Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3, B4

API CF, SN

VW 505 00, 502 00

MB 226.5, MB 229.5

BMW Longlife-01

Renault RN0700, RN0710

GM-LL-B-025

Porsche A40

Peugeot Citroen PSA B71 2296

Avantazhet & Përfitimet:

Mbrojtje maksimale dhe jetëgjatësi e motorit.

Potencial i shkëlqyeshëm për kursimin e karburantit.

Filmi lubrifikues i qëndrueshëm për të gjitha kushtet e funksionimit.

Performanca e jashtëzakonshme në ndezje në mot të ftohtë.

Mbrojtje e lartë ndaj veshjes së motorit.

Ruan viskozitin në të gjitha kushtet e udhëtimit.

Performancë e shkëlqyer temperatura të ulëta.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Addinol Eco Light 5W-40 (1L)

Addinol Eco Light 5W-40 (1L)

Addinol Eco Light 5W-40 është një vaj motori full-sintetik me teknologji Surftec®.

Aplikimet:

Motorët me Naftë & Benzinë për autoveturat dhe automjetet e lehta tregtare.

Specifikimet & Miratimet:

ACEA A3, B4

API CF, SN

VW 505 00, 502 00

MB 226.5, MB 229.5

BMW Longlife-01

Renault RN0700, RN0710

GM-LL-B-025

Porsche A40

Peugeot Citroen PSA B71 2296

Avantazhet & Përfitimet:

Mbrojtje maksimale dhe jetëgjatësi e motorit.

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: