Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj Mobil Super 3000 X1 5W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

M819697C

I disponueshëm

Mobil Super 3000 X1 5W-40 është një vaj motori Premium Full Sintetik.

Siguron jetëgjatësi të motorit dhe mbrojtje të lartë ndaj çdo temperature, pavarësisht tipit apo vjetërsisë së makinës.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë.

Specifikimet & Miratimet:

API SN/SM/SL/SJ, API CF; ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00 / 505.00

BMW LL 01

Renault RN0710, RN0700

Peugeot / Citroen B71 2296

Opel GM-LL-B-025

Fiat 9.55535-M2

Porsche A 40

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,150 LEK

Cmim i reduktuar!

-8%

1,250 LEK

Shto Hiqe

Mobil Super 3000 X1 5W-40 është një vaj motori Premium Full Sintetik.

Siguron jetëgjatësi të motorit dhe mbrojtje të lartë ndaj çdo temperature, pavarësisht tipit apo vjetërsisë së makinës.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë.

Specifikimet & Miratimet:

API SN/SM/SL/SJ, API CF; ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00 / 505.00

BMW LL 01

Renault RN0710, RN0700

Peugeot / Citroen B71 2296

Opel GM-LL-B-025

Fiat 9.55535-M2

Porsche A 40

LADA AvtoVAZ

AAE (STO 003) B6

JASO MA, MA2

Veçoritë & Përfitimet:

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj temperaturës së lartë.

Performancë e lartë në ndezje në mot të ftohtë.

Pastërti e shkëlqyer e motorit dhe parandalim i llumit.

Mbrojtje e shkëlqyer ndaj veshjes së motorit.

Masa: 1 Litër

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj Mobil Super 3000 X1 5W-40 (1L)

Vaj Mobil Super 3000 X1 5W-40 (1L)

Mobil Super 3000 X1 5W-40 është një vaj motori Premium Full Sintetik.

Siguron jetëgjatësi të motorit dhe mbrojtje të lartë ndaj çdo temperature, pavarësisht tipit apo vjetërsisë së makinës.

Aplikimet:

Motorët me Benzinë & Naftë.

Specifikimet & Miratimet:

API SN/SM/SL/SJ, API CF; ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00 / 505.00

BMW LL 01

Renault RN0710, RN0700

Peugeot / Citroen B71 2296

Opel GM-LL-B-025

Fiat 9.55535-M2

Porsche A 40

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: