Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

600040437

I disponueshëm

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 ECT 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

ACEA C3

VW 504.00/507.00

MB 229.51, MB 229.31

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) – Mbron sistemin e emetimit duke e mbajtur të pastër motorin, sistemin e shkarkimit katalitik & filtrin partikular.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,400 LEK

Cmim i reduktuar!

-6.67%

1,500 LEK

Shto Hiqe

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 ECT 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

ACEA C3

VW 504.00/507.00

MB 229.51, MB 229.31

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) – Mbron sistemin e emetimit duke e mbajtur të pastër motorin, sistemin e shkarkimit katalitik & filtrin partikular.

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

Viskozitet & fërkim i ulët – Redukton konsumin e karburantit.

Performancë e jashtëzakonshme në temperaturë të ulët – Fluks më i shpejtë i ajrit për një ndezje të shpejtë dhe ngrohje të shpejtë të motorit.

Rezistencë e lartë – Ruan viskozitetin dhe qëndron në të njëjtat parametra deri në intervalin e rradhës së ndërrimit të vajit.

Teknologji Active Cleanising – Lejon produktin të sigurojë nivelet më të larta të pastrimit dhe mbrojtjes.

Zhvilluar me antioksidantë të veçantë – Siguron mbrojtje të shkëlqyer ndaj oksidimit gjatë gjithë intervalit të ndërrimit të vajit.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 (1L)

Shell Helix HX8 ECT 5W-30 (1L)

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 ECT 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

ACEA C3

VW 504.00/507.00

MB 229.51, MB 229.31

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) – Mbron sistemin e emetimit duke e mbajtur të pastër motorin, sistemin e shkarkimit katalitik & filtrin partikular.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: