Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

600038595

I disponueshëm

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00/505.00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 9.55535-N2 & 9.55535-M2

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,100 LEK

Cmim i reduktuar!

-8.33%

1,200 LEK

Shto Hiqe

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00/505.00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 9.55535-N2 & 9.55535-M2

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

Performancë e shkëlqyer në temperaturë të ulët – Fluks më i shpejtë i ajrit për një ndezje të shpejtë dhe ngrohje të shpejtë të motorit.

Rezistencë e lartë – Ruan viskozitetin dhe qëndron në të njëjtat parametra deri në intervalin e rradhës së ndërrimit të vajit.

Teknologji Active Cleanising – Lejon produktin të sigurojë nivelet më të larta të pastrimit dhe mbrojtjes.

Rezistencë e shkëlqyer ndaj degradimit të vajit – Siguron rezistencë nga degradimi i vajit gjatë gjithë intervalit të ndërrimit të vajit.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 (1L)

Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40 (1L)

Vaj motori full sintetik Shell Helix HX8 Synthetic 5W-40

Për motorët me benzinë, gas & naftë, biodiesel dhe mishel benzinë/etanol.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN/CF

ACEA A3/B3, A3/B4

MB 229.3

VW 502.00/505.00

Renault RN0700, RN0710

Fiat 9.55535-N2 & 9.55535-M2

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: