Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 (1L)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

600031887

I disponueshëm

Vaj motori Shell Full Sintetik Helix Ultra ECT C3 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN

ACEA C3

MB Approval 229.51, 229.31

BMW LL-04

GM dexos2

Chrysler MS-11106

I pari vaj motori sintetik projektuar nga gazi natyror.

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) -

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

1,650 LEK

Cmim i reduktuar!

-8.33%

1,800 LEK

Shto Hiqe

Vaj motori Shell Full Sintetik Helix Ultra ECT C3 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN

ACEA C3

MB Approval 229.51, 229.31

BMW LL-04

GM dexos2

Chrysler MS-11106

I pari vaj motori sintetik projektuar nga gazi natyror.

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) – Mbron sistemin e emetimit duke e mbajtur të pastër motorin, sistemin e shkarkimit katalitik & filtrin partikular.

Mbrojtje absolute ndaj llumit – Asnjë vaj tjetër nuk mund ta mbajë motorin më të pastër.

Viskozitet & fërkim i ulët – Deri në 1.7% kursim karburanti.

Performancë e jashtëzakonshme në temperaturë të ulët – Fluks më i shpejtë i ajrit për një ndezje të shpejtë dhe ngrohje të shpejtë të motorit.

Rezistencë e lartë – Ruan viskozitetin dhe qëndron në të njëjtat parametra deri në intervalin e rradhës së ndërrimit të vajit.

Teknologji PurePlus – Lejon produktin të sigurojë nivelet më të larta të pastrimit dhe mbrojtjes.

Zhvilluar me antioksidantë të veçantë – Siguron mbrojtje të shkëlqyer ndaj oksidimit gjatë gjithë intervalit të ndërrimit të vajit.

Paketimi: 1 Liter

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 (1L)

Shell Helix Ultra ECT C3 5W-30 (1L)

Vaj motori Shell Full Sintetik Helix Ultra ECT C3 5W-30

Për motorët me benzinë, gas & naftë, me apo pa filtër partikular.

Specifikimet, Miratimet & Rekomandimet:

API SN

ACEA C3

MB Approval 229.51, 229.31

BMW LL-04

GM dexos2

Chrysler MS-11106

I pari vaj motori sintetik projektuar nga gazi natyror.

Teknologji ECT (emissions-compatible technology) -

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: