Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj JB German Oil 5W-40 Dynamic TDI 1L

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vaj motori

JB2079161

Ska gjendje

Dynamic TDI SAE 5W-40 është një vaj sintetik Mid SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -30 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

900 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Dynamic TDI SAE 5W-40 është një vaj sintetik Mid SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -30 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

Për të gjithë motorët modernë me benzinë dhe diesel.

Paketimi: 1 Liter

Në pajtim me rregulloren e EEC, cilësia e këtij produkti është ekuivalente me standardet/specifikimet e mëposhtme:

API SN/SM/CF

ACEA C3

Miratimet nga Prodhuesit:

MB 229.31 / MB 229.51 / MB 226.5

VW 502 00 / 505 01 / 505 00

BMW LongLife-04

GM DEXOS 2

FORD WSS-M2C917A

Renault RN 0700 / RN 0710

Porsche A40

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj JB German Oil 5W-40 Dynamic TDI 1L

Vaj JB German Oil 5W-40 Dynamic TDI 1L

Dynamic TDI SAE 5W-40 është një vaj sintetik Mid SAPS me performancë të lartë, për motorët me benzinë dhe naftë, me ose pa turbo dhe injeksion të drejtpërdrejtë.

Veti të shkëlqyera për ndezje në mot të ftohtë, edhe në temperatura nën -30 °C.

Minimizon konsumin e karburantit.

Mbrojtje e shkëlqyer në temperatura pune të larta.

Mbrojtje e plotë ndaj papastërtive, korrozionit dhe shkumës.

I përshtatshëm për konverterët katalitik.

Për përdorim gjatë gjithë vitit.

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: