Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex Land Rover Freelander 2001-2006 (Saturn)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

104231402

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Land Rover Freelander (02/2001 - 09/2006)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Më shumë detaje

6,299 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Land Rover Freelander (02/2001 - 09/2006)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex Land Rover Freelander 2001-2006 (Saturn)

Tapete makine moket Petex Land Rover Freelander 2001-2006 (Saturn)

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Land Rover Freelander (02/2001 - 09/2006)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: