Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex Ford Focus 2004-2011 (Sport)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

145425602

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

Të përforcuara rreth zonës së pedaleve.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Ford Focus (11/2004 - 02/2011)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Më shumë detaje

4,199 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

Të përforcuara rreth zonës së pedaleve.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Ford Focus (11/2004 - 02/2011)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex Ford Focus 2004-2011 (Sport)

Tapete makine moket Petex Ford Focus 2004-2011 (Sport)

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

Të përforcuara rreth zonës së pedaleve.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Ford Focus (11/2004 - 02/2011)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: