Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex VW Touareg 2010-2018 Style

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

131957002

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Volkswagen Touareg (04/2010-05/2018)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polypropylene

Më shumë detaje

5,790 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Volkswagen Touareg (04/2010-05/2018)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polypropylene

  • Makina Mercedes Benz

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex VW Touareg 2010-2018 Style

Tapete makine moket Petex VW Touareg 2010-2018 Style

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Volkswagen Touareg (04/2010-05/2018)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polypropylene

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: