Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex Mercedes S-Class W222 2013- Comet

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

114736402

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz S-Class W222 short wheelbase SWB (07/2013>)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

Më shumë detaje

7,499 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz S-Class W222 short wheelbase SWB (07/2013>)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

  • Makina Mercedes Benz

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex Mercedes S-Class W222 2013- Comet

Tapete makine moket Petex Mercedes S-Class W222 2013- Comet

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese përpara dhe mbrapa.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz S-Class W222 short wheelbase SWB (07/2013>)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: