Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex Mercedes C-Class W204 07-14 Comet

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

114635302

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W204 (03/2007-02/2014)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

Më shumë detaje

7,299 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W204 (03/2007-02/2014)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

  • Makina Mercedes Benz

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex Mercedes C-Class W204 07-14 Comet

Tapete makine moket Petex Mercedes C-Class W204 07-14 Comet

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W204 (03/2007-02/2014)

Ngjyra: E Zezë (grafit)

Materiali: 100% polyamide

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: