Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete makine moket Petex Mercedes CLS C218/X218 11-18 Comet

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine moket

114636109C

I disponueshëm

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz CLS C218 (01/2011-02/2018)

Mercedes Benz CLS X218 Shooting Brake (10/2012>)

Ngjyra: Bezhë

Materiali: 100% polyamide

Më shumë detaje

7,099 LEK

Shto Hiqe

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz CLS C218 (01/2011-02/2018)

Mercedes Benz CLS X218 Shooting Brake (10/2012>)

Ngjyra: Bezhë

Materiali: 100% polyamide

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete makine moket Petex Mercedes CLS C218/X218 11-18 Comet

Tapete makine moket Petex Mercedes CLS C218/X218 11-18 Comet

Tapete makine moket Original Petex.

Prodhuar në Gjermani në përputhje me standartet më të larta të cilësisë.

Rezistente, të qëndrueshme, elegante dhe të rehatshme.

100% përputhje me makinën.

100% pa aromë.

Mbron dyshemenë e makinës.

Me tapa fiksuese.

Certifikuar sipas ISO 9001

Aplikimi:

Mercedes Benz CLS C218 (01/2011-02/2018)

Mercedes Benz CLS X218 Shooting Brake (10/2012>)

Ngjyra: Bezhë

Materiali: 100% polyamide

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: