Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete gome Cartech Double Side set4 Grey

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine gome

RLTG09530

I disponueshëm

Tapete gome universale për makinë.

Mund të përdoren nga të 2 anët.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Më shumë detaje

2,050 LEK

Shto Hiqe

Tapete gome universale për makinë.

Mund të përdoren nga të 2 anët.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Mund të priten me lehtësi për t’u përshtatur me shumë automjete.

Pastrohen dhe lahen lehtë.

Rezistente ndaj ujit.

 

Përmasat:

Përpara: 66 x 46 cm

Mbrapa: 33.5 x 46 cm

Ngjyra: Gri (e errët)

  • Materiali: Gomë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete gome Cartech Double Side set4 Grey

Tapete gome Cartech Double Side set4 Grey

Tapete gome universale për makinë.

Mund të përdoren nga të 2 anët.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Shkruaj përshtypjen tënde

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori: