Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Tapete gome Cartech Best Seller set4 Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tapete makine gome

RLTG09589

Ska gjendje

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Më shumë detaje

1,590 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Mund të priten me lehtësi për t’u përshtatur me shumë automjete.

Pastrohen dhe lahen lehtë.

Rezistente ndaj ujit.

Shtresa e poshtme anti-rrëshqitje.

 

Përmasat:

Përpara: 69 x 43 cm

Mbrapa: 42 x 43 cm

Ngjyra: E Zezë

  • Materiali: Gomë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Tapete gome Cartech Best Seller set4 Black

Tapete gome Cartech Best Seller set4 Black

Tapete gome universale për makinë.

Të përshtatshme për të 4 stinët.

Pa erë, të qëndrueshme dhe fleksibël.

Shkruaj përshtypjen tënde

4 produkte të tjera në të njëjtën kategori: