Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sensore parkimi me Kamera dhe Monitor 4.3” Niken

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Sensore parkimi

RL0160010601

I disponueshëm

Kit me 4 sensorë parkimi për makinë, kamera HD dhe monitor 4.3”

Paralajmërime vizuale dhe zanore beep…beep…

Sensorë me ultratinguj dhe të ndashëm, të lidhura me konektorë të papërshkueshëm nga uji.

Më shumë detaje

8,990 LEK

Shto Hiqe

Kit me 4 sensorë parkimi për makinë, kamera HD dhe monitor 4.3”

Paralajmërime vizuale dhe zanore beep…beep…

Sensorë me ultratinguj dhe të ndashëm, të lidhura me konektorë të papërshkueshëm nga uji.

Kamera e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj tronditjeve.

Hyn në funksionim automatikisht kur fusni marshin indietro.

Montimi: Mbrapa

Ngjyra: E Zezë

 

Seti perfshin:

4x Sensorë

1x Monitor 4.3”

1x Kamera e pasme

1x Buzzer

1x Paketa e kontrollit

2x Punto per hapjen e vrimave

1x Manual

Gjithë kabllot e nevojshem.

 

Sensorët - Parametrat Teknike:

Tensioni i punës: 12V

Distanca e dedektimit: 0.30 > 2,50 m

Saktësia e dedektimit: < ± 1 cm

Temperature e punes: -30°C deri +70°C

Niveli i alarmit: 70-90dB

Frekuenca e ultratingujve: 40 KHz

Diametri i sensorit: 22mm/25mm (trupi / koka)

 

Kamera - Parametrat Teknike:

Sensori i imazhit: CMOS me ngjyra

Këndi i shikimit: 170 gradë

Tensioni i punës: 12V

Sistemi TV: NTSC & PAL

Temperatura e punës: -30 ~ +70 gradë

Mbrojtja nga uji: IP67

Diametri: 18,5 mm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sensore parkimi me Kamera dhe Monitor 4.3” Niken

Sensore parkimi me Kamera dhe Monitor 4.3” Niken

Kit me 4 sensorë parkimi për makinë, kamera HD dhe monitor 4.3”

Paralajmërime vizuale dhe zanore beep…beep…

Sensorë me ultratinguj dhe të ndashëm, të lidhura me konektorë të papërshkueshëm nga uji.

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: