Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Jastek qafe per makine Set2 Grey

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Sedilje

SMJQ20527G

I disponueshëm

Të rehatshme, mbrojnë qafën dhe kokën gjatë ngarjes.

Ideale sidomos për personat me dhimbje qafe.

Relakson muskujt, duke mbajtur një pozicion komfort gjatë ngarjes.

Me zinxhir në pjesën e pasme për tu hapur dhe larë.

Vendoset tek kokat e sediljes.

Përmasat: rreth 25*18 cm

Paketimi: 1 Palë (çift)

Më shumë detaje

1,690 LEK

Shto Hiqe

Të rehatshme, mbrojnë qafën dhe kokën gjatë ngarjes.

Ideale sidomos për personat me dhimbje qafe.

Relakson muskujt, duke mbajtur një pozicion komfort gjatë ngarjes.

Me zinxhir në pjesën e pasme për tu hapur dhe larë.

Vendoset tek kokat e sediljes.

Përmasat: rreth 25*18 cm

Paketimi: 1 Palë (çift)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Jastek qafe per makine Set2 Grey

Jastek qafe per makine Set2 Grey

Të rehatshme, mbrojnë qafën dhe kokën gjatë ngarjes.

Ideale sidomos për personat me dhimbje qafe.

Relakson muskujt, duke mbajtur një pozicion komfort gjatë ngarjes.

Me zinxhir në pjesën e pasme për tu hapur dhe larë.

Vendoset tek kokat e sediljes.

Përmasat: rreth 25*18 cm

Paketimi: 1 Palë (çift)

Shkruaj përshtypjen tënde

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori: