Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompa & kompresore ajri

SMKA93105S

I disponueshëm

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik.

Me këmbë gome anti vibrim.

Më shumë detaje

2,590 LEK

Shto Hiqe

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik.

Me këmbë gome anti vibrim.

3 adaptorë për fryrjen e artikujve të ndryshëm.

I përshtatshëm për autovetura, motoçikleta, dyshekë, topa, kampingje, etj.

Specifikime:

Tensioni: DC 12V

Max. Presioni: 150PSI (10 Bar)

Max. fluksi ajrit: 35L/minunte

Gjatësia e tubit fryrës: rreth 60 cm

Gjatësia e kabllit: 3 meter

MOS e përdorni kompresorin më shumë se 10-12 minuta pa ndaluar. Lëreni të ftohet dhe përdoreni përsëri nëse është e nevojshme.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik.

Me këmbë gome anti vibrim.

Shkruaj përshtypjen tënde

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori: