Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pompa & kompresore ajri

SMKA29856

I disponueshëm

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik me cilësi të lartë.

Me dritë emergjence.

Më shumë detaje

2,900 LEK

Cmim i reduktuar!

-1,000 LEK

3,900 LEK

Shto Hiqe

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik me cilësi të lartë.

Me dritë emergjence.

Me këmbë gome anti vibrim.

3 adaptorë për fryrjen e artikujve të ndryshëm.

I përshtatshëm për autovetura, motoçikleta, dyshekë, topa, kampingje, etj.

Specifikime:

Tensioni: DC 12V

Max. Presioni: 150PSI (10 Bar)

Max. fluksi ajrit: 35L/minunte

Gjatësia e tubit fryrës: rreth 60 cm

Gjatësia e kabllit: 3 meter

MOS e përdorni kompresorin më shumë se 12-15 minuta pa ndaluar. Lëreni të ftohet dhe përdoreni përsëri nëse është e nevojshme.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Kompresor ajri 12V 150PSI 10Bar

Kompresor ajri portabël me manometër.

Konstruksion metalik me cilësi të lartë.

Me dritë emergjence.

Shkruaj përshtypjen tënde

14 produkte të tjera në të njëjtën kategori: