Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 95- Djathtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M91034

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Sharan 1995>2005

Seat Alhambra I/II 1996>2010

Skoda Octavia 1996>2000

Më shumë detaje

1,400 LEK

Cmim i reduktuar!

-12.5%

1,600 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Sharan 1995>2005

Seat Alhambra I/II 1996>2010

Skoda Octavia 1996>2000

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 95- Djathtas

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 95- Djathtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Sharan 1995>2005

Seat Alhambra I/II 1996>2010

Skoda Octavia 1996>2000

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: