Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 97- Djathtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M91022

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Lupo 1998>2005

Volkswagen Passat 1997>2005

Volkswagen Polo Variant >2000

Volkswagen Polo No Variant 2000>2002

Seat Arosa 1997>2004

Seat Ibiza 1999>2002

Seat Leon 1999>2003

Seat Toledo 1998>2004

Skoda Octavia 2000>2004

Skoda Fabia 1999>

Më shumë detaje

1,400 LEK

Cmim i reduktuar!

-12.5%

1,600 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Lupo 1998>2005

Volkswagen Passat 1997>2005

Volkswagen Polo Variant >2000

Volkswagen Polo No Variant 2000>2002

Seat Arosa 1997>2004

Seat Ibiza 1999>2002

Seat Leon 1999>2003

Seat Toledo 1998>2004

Skoda Octavia 2000>2004

Skoda Fabia 1999>

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 97- Djathtas

Pasqyre anesore VW/Seat/Skoda 97- Djathtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Lupo 1998>2005

Volkswagen Passat 1997>2005

Volkswagen Polo Variant >2000

Volkswagen Polo No Variant 2000>2002

Seat Arosa 1997>2004

Seat Ibiza 1999>2002

Seat Leon 1999>2003

Seat Toledo 1998>2004

Skoda Octavia 2000>2004

Skoda Fabia 1999>

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: