Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore Volkswagen Polo -09 Djathtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M91108

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Polo 2005>2009

Më shumë detaje

1,400 LEK

Cmim i reduktuar!

-17.65%

1,700 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Polo 2005>2009

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore Volkswagen Polo -09 Djathtas

Pasqyre anesore Volkswagen Polo -09 Djathtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Volkswagen Polo 2005>2009

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: