Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore Ford 07- Djathtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M22111

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Ford Focus 2008>

Ford Mondeo 2007>

Më shumë detaje

1,600 LEK

Cmim i reduktuar!

-11.11%

1,800 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Ford Focus 2008>

Ford Mondeo 2007>

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore Ford 07- Djathtas

Pasqyre anesore Ford 07- Djathtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham i lakuar.

Krahu i djathte (pasagjerit).

Aplikimi:

Ford Focus 2008>

Ford Mondeo 2007>

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: