Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore Citroen C2/C3 Majtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M10004

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Citroen C2 2003>2010

Citroen C3 2002>2008

Citroen C3 Pluriel 2003>2010

Peugeot 1007 2005>2010

Më shumë detaje

1,900 LEK

Cmim i reduktuar!

-13.64%

2,200 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Citroen C2 2003>2010

Citroen C3 2002>2008

Citroen C3 Pluriel 2003>2010

Peugeot 1007 2005>2010

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore Citroen C2/C3 Majtas

Pasqyre anesore Citroen C2/C3 Majtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Citroen C2 2003>2010

Citroen C3 2002>2008

Citroen C3 Pluriel 2003>2010

Peugeot 1007 2005>2010

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: