Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore Audi 08- Majtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

M04056

I disponueshëm

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Audi A3 2008>

Audi A4 2008>

Audi A5 2007>

Audi A6 2010>

Audi A8 2008>

Skoda Octavia 2008>2011

Më shumë detaje

1,800 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

2,000 LEK

Shto Hiqe

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Audi A3 2008>

Audi A4 2008>

Audi A5 2007>

Audi A6 2010>

Audi A8 2008>

Skoda Octavia 2008>2011

Këshilla:

Hiqeni me kujdes pasqyren e thyer dhe suportin plastik.

Lidhni fijet e rezistences (nese i ka makina juaj) dhe fiksojeni pasqyren e re ne vendin e saj.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore Audi 08- Majtas

Pasqyre anesore Audi 08- Majtas

Pasqyre anesore me ngrohje, me suport plastik & rezistence.

Instalim i shpejte dhe i lehte, i sigurt dhe i qëndrueshem.

Xham me kend te gjere.

Krahu i majte (shoferit).

Aplikimi:

Audi A3 2008>

Audi A4 2008>

Audi A5 2007>

Audi A6 2010>

Audi A8 2008>

Skoda Octavia 2008>2011

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: