Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pasqyre anesore pa suport Mercedes C-Class Djathtas

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Pasqyra

3516

I disponueshëm

Pasqyre anesore zevendesuese me fiksim me ngjitës adeziv.

Vetem xhami, pa suportin plastik.

Xham i lakuar.

Krahu i djathtë (pasagjerit).

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W203 2000>2007

Më shumë detaje

900 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pasqyre anesore zevendesuese me fiksim me ngjitës adeziv.

Vetem xhami, pa suportin plastik.

Xham i lakuar.

Krahu i djathtë (pasagjerit).

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W203 2000>2007

Këshilla:

Hiqeni dhe pastrojeni me kujdes pasqyren e thyer deri sa te keni një sipërfaqe te paster te suportit, mundesisht duke përdorur alkool.

Hiqni filmin mbrojtës nga pjesa e prapme e pasqyres se re dhe ngjiteni fort.

Prisni 20 minuta perpara se të përdorni automjetin.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pasqyre anesore pa suport Mercedes C-Class Djathtas

Pasqyre anesore pa suport Mercedes C-Class Djathtas

Pasqyre anesore zevendesuese me fiksim me ngjitës adeziv.

Vetem xhami, pa suportin plastik.

Xham i lakuar.

Krahu i djathtë (pasagjerit).

Aplikimi:

Mercedes Benz C-Class W203 2000>2007

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: