Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit ngjites biadeziv 20mm x 10M Red

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ngjitesa & sealants

SMSN02005

I disponueshëm

Shirit ngjitës i dy anshëm me cilësi të lartë.

Transparente dhe me bazë akriliku.

Aftësi ngjitje e shkëlqyer.

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Shirit ngjitës i dy anshëm me cilësi të lartë.

Transparente dhe me bazë akriliku.

Aftësi ngjitje e shkëlqyer.

Rezistente ndaj ujit dhe nxehtësisë.

Për përdorim të brendshëm ose të jashtëm.

Mund të përdoret në automjete, shtëpi, zyrë, etj.

Mjaft efikase në sipërfaqet plastike, qelqi, druri, porcelan, PVC, etj.

Materiali: Akrilik

Specifikime:

Gjatësia: 10 metra

Gjerësia: 20 mm

Trashësia: 1 mm

  • Gjerësia: 20 mm
  • Gjatësia: 10 m
  • Materiali: Acrylic

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit ngjites biadeziv 20mm x 10M Red

Shirit ngjites biadeziv 20mm x 10M Red

Shirit ngjitës i dy anshëm me cilësi të lartë.

Transparente dhe me bazë akriliku.

Aftësi ngjitje e shkëlqyer.

Shkruaj përshtypjen tënde

19 produkte të tjera në të njëjtën kategori: