Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shirit izolant Fabric 19mm x 15M Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ngjitësa & sealants

RLSI18325-S2

I disponueshëm

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 19 mm

Gjatësia: 15 m

Paketimi: 2 copë

Më shumë detaje

600 LEK

Shto Hiqe

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 19 mm

Gjatësia: 15 m

Paketimi: 2 copë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shirit izolant Fabric 19mm x 15M Set2

Shirit izolant Fabric 19mm x 15M Set2

Shirit nastro izolant prej cope.

Për izolimin e fijeve elektrike të automjeteve.

Rezistente për temperatura të larta.

I qëndrueshëm, i fortë dhe fleksibël.

Ngjyra: E Zezë

Gjerësia: 19 mm

Gjatësia: 15 m

Paketimi: 2 copë

Shkruaj përshtypjen tënde

20 produkte të tjera në të njëjtën kategori: