Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Vaj biciklete Vaseline Super Help 150 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mirembajtje biciklete

RLVB41150

I disponueshëm

Vaj me bazë vazeline, special për biçikleta.

Lubrifikon të gjitha pjesët e lëvizshme të biçikletës dhe depërton në zonat më të vështira për t'u arritur.

Mbron nga korrozioni dhe ndryshku.

Më shumë detaje

440 LEK

Cmim i reduktuar!

-10.2%

490 LEK

Shto Hiqe

Vaj me bazë vazeline, special për biçikleta.

Lubrifikon të gjitha pjesët e lëvizshme të biçikletës dhe depërton në zonat më të vështira për t'u arritur.

Mbron nga korrozioni dhe ndryshku.

Zhvendos lagështinë, veçanërisht pasi pastroni pjesët me ujë.

Eliminon zhurmat e bezdisshme.

Lë një film të hollë që mbron metalet nga korrozioni i shkaktuar nga lagështia dhe elementët e tjerë korrozive.

Spray: 150 ml

APLIKIMET:

Zinxhirët • Pjatat • Bucelat • Pedalet • Akset • Kavot.

UDHËZIME:

Aplikoni produktin dhe lëreni të depërtojë.

Për zona të vështira për t'u arritur, përdorni tubin shtesë.

Përsëriteni aplikimin rregullisht për të siguruar mirëmbajtje të përsosur në çdo kohë.

Para çdo aplikimi, pastroni pjesët që duhet të trajtohen.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Vaj biciklete Vaseline Super Help 150 ml

Vaj biciklete Vaseline Super Help 150 ml

Vaj me bazë vazeline, special për biçikleta.

Lubrifikon të gjitha pjesët e lëvizshme të biçikletës dhe depërton në zonat më të vështira për t'u arritur.

Mbron nga korrozioni dhe ndryshku.

Shkruaj përshtypjen tënde

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori: