Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Lubrifikues zinxhiri biciklete Dry Condition Super Help 110 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mirembajtje biciklete

RLLZ900

I disponueshëm

Lubrifikant për zinxhirët e biçikletave.

Studiuar dhe zhvilluar veçanërisht për të pedaluar në ambiente të thata dhe me pluhur.

Depërton, lubrifikon, largon papastërtitë, lagështirën dhe mbron ndaj korrozionit.

Formon një film të thatë për të mbrojtur zinxhirin.

Shtesa PTFE ndihmon për të minimizuar kontaktin me një mburojë anti-fërkim.

Tejkalon lubrifikantët e zakonshëm nën presione ekstreme.

Produkt i biodegradueshëm.

Masa: 110 ml

shih më poshtë...

Më shumë detaje

590 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Lubrifikant për zinxhirët e biçikletave.

Studiuar dhe zhvilluar veçanërisht për të pedaluar në ambiente të thata dhe me pluhur.

Depërton, lubrifikon, largon papastërtitë, lagështirën dhe mbron ndaj korrozionit.

Formon një film të thatë për të mbrojtur zinxhirin.

Shtesa PTFE ndihmon për të minimizuar kontaktin me një mburojë anti-fërkim.

Tejkalon lubrifikantët e zakonshëm nën presione ekstreme.

Produkt i biodegradueshëm.

Masa: 110 ml

UDHËZIME:

Pastroni zinxhirin me sgrasatues zinxhiri.

Aplikoni produktin në të gjithë zinxhirin.

Hiqeni vajin e tepërt duke përdorur një leckë të pastër.

Klikoni këtu për të parë videon e produktit > https://youtu.be/5SdE3gdBffY

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Lubrifikues zinxhiri biciklete Dry Condition Super Help 110 ml

Lubrifikues zinxhiri biciklete Dry Condition Super Help 110 ml

Lubrifikant për zinxhirët e biçikletave.

Studiuar dhe zhvilluar veçanërisht për të pedaluar në ambiente të thata dhe me pluhur.

Depërton, lubrifikon, largon papastërtitë, lagështirën dhe mbron ndaj korrozionit.

Formon një film të thatë për të mbrojtur zinxhirin.

Shtesa PTFE ndihmon për të minimizuar kontaktin me një mburojë anti-fërkim.

Tejkalon lubrifikantët e zakonshëm nën presione ekstreme.

Produkt i biodegradueshëm.

Masa: 110 ml

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

13 produkte të tjera në të njëjtën kategori: