Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese tavani makine (390cm) XXL

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

AM8998

Ska gjendje

Mbulesë najloni për tavanin dhe xhamat e makinës.

Zgjidhje e shpejtë dhe praktike për mbrojtje ndaj pluhurit, shiut dhe rrezeve te diellit.

4 rripa elastikë me grepa për një fiksim të sigurt.

Materiali: 100% Najlon

Përmasat: 390 x 160 x 66 (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: XX-Large

Ngjyra: Silver

Më shumë detaje

2,500 LEK

Cmim i reduktuar!

-10.71%

2,800 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Mbulesë najloni për tavanin dhe xhamat e makinës.

Zgjidhje e shpejtë dhe praktike për mbrojtje ndaj pluhurit, shiut dhe rrezeve te diellit.

4 rripa elastikë me grepa për një fiksim të sigurt.

Materiali: 100% Najlon

Përmasat: 390 x 160 x 66 (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: XX-Large

Ngjyra: Silver

  • Lartësia: 66 cm
  • Gjerësia: 160 cm
  • Gjatësia: 390 cm
  • Materiali: Najlon

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese tavani makine (390cm) XXL

Mbulese tavani makine (390cm) XXL

Mbulesë najloni për tavanin dhe xhamat e makinës.

Zgjidhje e shpejtë dhe praktike për mbrojtje ndaj pluhurit, shiut dhe rrezeve te diellit.

4 rripa elastikë me grepa për një fiksim të sigurt.

Materiali: 100% Najlon

Përmasat: 390 x 160 x 66 (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Masa: XX-Large

Ngjyra: Silver

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: