Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese makine Guard G14 (4.95x1.76x1.48 m)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

SMMM0190G14

I disponueshëm

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Më shumë detaje

5,100 LEK

Cmim i reduktuar!

-5.56%

5,400 LEK

Shto Hiqe

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 4.95 x 1.76 x 1.48 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Station Wagon.

Këshilla:

Përdoreni mbulesën kur makina juaj është e pastër.

Përdoreni mbulesën mbasi motorri dhe marmita të jenë ftohur.

Mos e përdorni mbulesën kur makina e juaj është e lagur.

  • Lartësia: 1.48 m
  • Gjerësia: 1.76 m
  • Gjatësia: 4.95 m

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese makine Guard G14 (4.95x1.76x1.48 m)

Mbulese makine Guard G14 (4.95x1.76x1.48 m)

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Shkruaj përshtypjen tënde

27 produkte të tjera në të njëjtën kategori: