Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese makine Guard G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

SMMM0190G13/B

I disponueshëm

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Më shumë detaje

5,100 LEK

Cmim i reduktuar!

-5.56%

5,400 LEK

Shto Hiqe

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 5.40 x 1.80 x 1.48 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Sedan & Coupe.

Këshilla:

Përdoreni mbulesën kur makina juaj është e pastër.

Përdoreni mbulesën mbasi motorri dhe marmita të jenë ftohur.

Mos e përdorni mbulesën kur makina e juaj është e lagur.

  • Lartësia: 1.48 m
  • Gjerësia: 1.80 m
  • Gjatësia: 5.40 m

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese makine Guard G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Mbulese makine Guard G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Shkruaj përshtypjen tënde

27 produkte të tjera në të njëjtën kategori: