Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese makine Guard G10 (4.10x1.72x1.45 m)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

SMMM0190G10

I disponueshëm

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Më shumë detaje

3,590 LEK

Cmim i reduktuar!

-7.95%

3,900 LEK

Shto Hiqe

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 4.10 x 1.72 x 1.45 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Hatchback.

Këshilla:

Përdoreni mbulesën kur makina juaj është e pastër.

Përdoreni mbulesën mbasi motorri dhe marmita të jenë ftohur.

Mos e përdorni mbulesën kur makina e juaj është e lagur.

  • Lartësia: 1.45 m
  • Gjerësia: 1.72 m
  • Gjatësia: 4.10 m

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese makine Guard G10 (4.10x1.72x1.45 m)

Mbulese makine Guard G10 (4.10x1.72x1.45 m)

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Shkruaj përshtypjen tënde

27 produkte të tjera në të njëjtën kategori: