Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese makine GRD C12 (4.60x1.75x1.70 m)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

SMMM0190C12

I disponueshëm

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 4.60 x 1.75 x 1.70 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet SUV, Fuoristrada.

Këshilla:

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

6,290 LEK

Cmim i reduktuar!

-4.7%

6,600 LEK

Shto Hiqe

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 4.60 x 1.75 x 1.70 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet SUV, Fuoristrada.

Këshilla:

Përdoreni mbulesën kur makina juaj është e pastër.

Përdoreni mbulesën mbasi motorri dhe marmita të jenë ftohur.

Mos e përdorni mbulesën kur makina e juaj është e lagur.

  • Lartësia: 1.70 m
  • Gjerësia: 1.75 m
  • Gjatësia: 4.60 m
  • Materiali: PVC & Cotton

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese makine GRD C12 (4.60x1.75x1.70 m)

Mbulese makine GRD C12 (4.60x1.75x1.70 m)

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 4.60 x 1.75 x 1.70 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet SUV, Fuoristrada.

Këshilla:

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: