Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbulese makine GRD G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbulesa makine

SMMM0190G13/B

I disponueshëm

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 5.40 x 1.80 x 1.48 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Sedan & Coupe.

Këshilla:

(shih më poshtë...)

Më shumë detaje

4,990 LEK

Cmim i reduktuar!

-7.42%

5,390 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 5.40 x 1.80 x 1.48 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Sedan & Coupe.

Këshilla:

Përdoreni mbulesën kur makina juaj është e pastër.

Përdoreni mbulesën mbasi motorri dhe marmita të jenë ftohur.

Mos e përdorni mbulesën kur makina e juaj është e lagur.

  • Lartësia: 1.48 m
  • Gjerësia: 1.80 m
  • Gjatësia: 5.40 m
  • Materiali: PVC & Cotton

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbulese makine GRD G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Mbulese makine GRD G13/B (5.40x1.80x1.48 m)

Siguron mbrojtje ndaj diellit, shiut, dëborës, pluhurit dhe papastërtive të tjera.

Strukturë pambuku në brendësi.

Material i plotë, prodhuar me cilësi dhe teknologji të lartë.

Në përputhje me standardet e cilësisë ISO-9002.

Për të 4 stinët.

100% e papërshkueshme nga uji.

Materiali: PVC & Pambuk

Përmasat: 5.40 x 1.80 x 1.48 m (Gjt. x Gjr. x Lar.)

E përshtatshme për modelet Sedan & Coupe.

Këshilla:

(shih më poshtë...)

Shkruaj përshtypjen tënde

21 produkte të tjera në të njëjtën kategori: