Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbeshtetese sedilje me fije Palme Classic Panna

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbeshtese, kashtore & masazh sedilje

I disponueshëm

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale.

Bërë me fije palme me thurje.

Fiksohet me llastik tek mbështetësja e sediljes.

Më shumë detaje

850 LEK

1 copë
2 copë

Shto Hiqe

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale.

Bërë me fije palme me thurje.

Fiksohet me llastik tek mbështetësja e sediljes.

Dizenjuar për të lejuar qarkullimin e ajrit.

E freskët dhe e rehatshme në çdo klimë.

Ngjyra: Panna

Përmasat: 51 * 45 * 46 cm

Paketimi: 1 copë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbeshtetese sedilje me fije Palme Classic Panna

Mbeshtetese sedilje me fije Palme Classic Panna

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale.

Bërë me fije palme me thurje.

Fiksohet me llastik tek mbështetësja e sediljes.

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: